3 траўня 2024, Пятніца, 1:14
Падтрымайце
сайт
Сім сім,
Хартыя 97!
Рубрыкі
Каментары 7
+5 +
ВИТАЛИЙ, 14:14, 24.05

в Гомеле давно уже отключили уже дней 10 нет воды !

Адказаць
+34 +
вораг, 14:16, 24.05

А почему в Вильно отключают воду только на три дня- потому что там нет колхозников-лукадрыщей

Адказаць
+9 +
Ганi канекрадау, вярнецца доля, 15:01, 24.05

Пачалiся пасяКакейныя буднi Канекраданомiкi

Адказаць
+6 +
Еш какей, пей какей, умывайся какеем, 15:04, 24.05

''Навошта вам вада?! У вас ёсць какей''-сказау цыганiн, знаёмы з Ботэксам

Адказаць
+15 +
гэта яшчэ ня золак, 15:28, 24.05

Время прекращения подачи горячей воды будет максимально сокращено, и в случае успешных испытаний трубопроводов тепловых сетей и отсутствия дефектов, требующих выполнения незапланированных ремонтно-восстановительных работ, не будет превышать 14 суток.
________________________________________________________
Кожны раз, калі еду міма дома Мінскай гародніннай фабрыкі, што на Партызанскім праспекце, перажываю шок ад прыдуркаватай рэкламы, якая радасна абвяшчае ў класічна казённым стылі "Мы открылись!" Сапраўды, якая радасць, што пад бокам у жыхароў гэтага квартала з'явіўся гэты магазін і ня трэба цяпер паліць паліва каб з'ездзіць за труной на другі канец горада. Сапраўды, якое шчасце! Якое шчасце, што аж цэлых два тыдні трэба мне, знямогламу інваліду на парозе 70-годдзя, цягаць непасільныя вываркі з вадой на пліту, потым у ванну, каб пазбавіцца ад дыскамфортнага поту ў гэтую спёку. Якое шчасце! І павісае ў паветры цяжкое пытанне пра стварэнне паралельных камунікацый, такіх звыклых у цывілізаваных краінах, што пра іх прафілактыку ведаюць толькі працаўнікі адпаведных службаў. Ня тую краіну назвалі Гандурас?

Адказаць
+2 +
soviet idiotism, 17:25, 24.05

советский дебилизм,, в развитых странах в каждом доме/квартире стоит свой water heater, поэтому всегда есть горячая вода

Адказаць
0 +
ххххххххххх, 2:58, 25.05

В магазинах есть бойлеры любых калибров. Можно купить и повесить в ванной, туалете или на кухне. Вопрос в цене эл/энергии в конце месяца за время пользования этим комфортом.

Адказаць
 
Напісаць каментар
E-mail не будзе апублікаваны