29 красавiка 2024, панядзелак, 13:56
Падтрымайце
сайт
Сім сім,
Хартыя 97!
Рубрыкі
Каментары 16
+52 +
UIM, 18:22, 21.06

Уроки Украины ничему не учат.

Адказаць
+46 +
Partyzan, 18:23, 21.06

Дзякуй за адрас, чакайце.

Адказаць
+76 +
Минск, 18:24, 21.06

ВОН из БЕЛАРУСИ !!!

Адказаць
-63 +
вася, 18:34, 21.06

Добро пожаловать.

Адказаць
+91 +
Лео, 18:49, 21.06

Рускія нас-. беларусау не лічаць ужо за людзей
Аднойчы я размауляу з чалавекам на беларускай мове,падышоу
да нас малады хлопец гадоу пад 20-25 і запытау у нас на расейскай мове.
Чаму Вы не размауляляеце па-рускі?
Яму у адказ.
Гэта наша краіна Беларусь.
А мы беларусы і для нас
беларуская мова родная,расейская -чужая.
Бачылі б вы яго дрыжыкі ад злосьці на твары ,такую ненавісьць,што проста няма слоу.
Лічу,калі ты прыехау у краіну паважай народ,традыцыі і мову.
Свае імпэрскія замашкі рабі у сваей Расеі.
А як Вы лічыце,правільна мы адказалі гэтаму маскалю ці не?

Адказаць
+2 +
kind, 14:07, 22.06

Усе правильна адказали, малайцы!

Адказаць
+39 +
Ян, 19:09, 21.06

НАХРЕНА НАМ У БЯРЭСЦЕ ГЭТЫ РАСЕЙСКА-ФШЫСЦКI IЗГОЙ АБРЫШКIН ДЫ IХНЯЯ ВАТНIКАУСКАЯ КУЛЬТУРА. РАШКАСТАНЦЫ , ГЭЦЬ З НАШАЙ ЗЯМЛI. МЫ ПЛЮЕМ ВАМ У ВОЧЫ, ХАЛУI ХУ*ЛА!

Адказаць
+32 +
Вольга, 19:21, 21.06

Зразумела -гэта пачатак канца рэшткау незалежнасци.Адказаць им мы можам тым,што будзем паважаць сваю мову,размауляць на ей.Мяне вельми здзивила,што сення 21 чэрвеня да нас у Брэст прыехала мноства расиян,каб уначы пабачыць имитацыю пачатка вайны.У их сапрауды вяликае жаданне вярнуць СССР,быць разам и г.д.И кали я кажу,што БЕЛАРУСЫ гэтага не хочуць,мы хочам быць самастойными -яны не разумеюць и абраджаюцца.

Адказаць
+31 +
Парамон, 19:24, 21.06

Кацап'ё нахабна лезе куды толькі можна залесці. Каб рабіць сваю падрыўную справу. У іншыя краіны ўжо не вельмі пускаюць, дык яны Беларусь апанавалі.

Адказаць
+34 +
Откинс, 19:42, 21.06

Откуда у русских этот зуд лезть везде и всюду. Как саранча какая-то. Дихлофосом их, дихлофосом.

Адказаць
+26 +
игр, 20:56, 21.06

В Минске есть Дом русской культуры. Уже месяц зондируют почву на предмет добровольцев в Украину. Попутно проводят для своих вечера с музыкой, песнями, стихами. Все только на русском, белорусский отсекается даже как стихи. Морды присутствующих просто адовые.

Адказаць
+10 +
моржовый, 22:39, 21.06

Рулит брестским отделением какая-то рыхлая бабенка

Адказаць
+6 +
maidan, 8:39, 22.06

хорошо, что дали названия организаций, от которых надо держаться как можно дальше!

Адказаць
+6 +
Нацыяналіст, 9:32, 22.06

Чамадан,вакзал,расея!

Адказаць
+4 +
siarhiej, 10:37, 22.06

Вось гэтыя і заменяць прызядзента луку на губернатара.

Адказаць
0 +
123, 19:10, 22.06

А в Беларуси эти организации еще не требуютназывать "иностранными агентами" ?

Адказаць
 
Напісаць каментар
E-mail не будзе апублікаваны