28 красавiка 2024, Нядзеля, 11:20
Падтрымайце
сайт
Сім сім,
Хартыя 97!
Рубрыкі
Каментары 7
+26 +
щии, 8:52, 17.01

Какие же дебилы существуют в этом мире !!! всё хернёй страдают кругом !!!

Адказаць
+42 +
Мурмулёк, 8:55, 17.01

Всё идёт от кремлёвских фашистов хунты, когда-же их наконец прихлопнут???.....

Адказаць
+38 +
Объективный , 8:59, 17.01

Думаю, что третья мировая война действительно уже началась с момента вторжения российских войск в Украину.

Адказаць
-7 +
свет и тьма, 9:04, 17.01

Ватные мажоры пальцы разминают на клаве.

Адказаць
+1 +
vir, 12:57, 17.01

Калі ўжо той Маскоўскі У'лус Крамлеўскага Каганату, які стварылі па-сутнас'ці насамрэч нямецкі Кайзэр - Бундэстаг, лясьне?..
Маскоўскі У'лус - аскепак Залатой О'рды, які ніколі, насамрэч, не прымаў аніякіх эўрапейскіх каштоўнасьцяў, а толькі карыстаў іх за газ і нафту ды багацьці Сібіры, якія Маскоўскі У'лус навучыўся здабываць, заўжды, толькі рукамі рабоў - ліцьвінаў і палякаў, якія дзясяткамі, сотнямі тысяч былі сасланы ў Сібір, Архангельск, Калыму, Комі... пасьля 13-рочнай "Невядомай Вайны" з Рэччу Паспалітай, цяжар якой і дэмаграфічну'ю катастрофу прыняла на сябе ВКЛ (Літва - "БелоРуссия")...
Пры гэтым Маскоўскі Ўлус заставаўся Жандарам Эўропы, ствараючы Шпегаўску'ю Сетку па ўсім Сьвеце...
Пазьней, а злашча, пас'ля Другой Сус'ветнай Вайны, калі аказала спраціўлен'не Заходня'я Украі'на, тысячамі ўжо ссылаліся й украі'нцы, ў асноўным, на ўранавыя копі...
Маскоўскі Ў'лус, фактычна, спаганяў даніну з 15 быўшых Саўковых Рэспублік за газ і нафту, нетры якіх Маскоўскаму У'лусу не належылі...
Так у Маскоўскім У'лусе разучыліся працаваць...
Залату'ю О'рду раз'біла ўшчэнт ВКЛ на чале з Вялікім Князям Альгердам і ачысьціла Украі'нскія землі ў 1362 року ад Ардынскай даніны й гнету...
А ўлічыўшы Маскоўскі Дыялект, у асноўным, турскага паходжан'ня з дадаткам слав'яна-лацінскага дыялекту - усе становіцца на свае мейсцы. "Татарским ханам... своим величием - Москва только и обязана. - Н.М.Карамзин из Сочинения - История Государства Рос(с)ийскаго"

Адказаць
+1 +
бабка в тапках, 14:15, 17.01

вопрос...зачем?

Адказаць
0 +
???, 15:39, 17.01

Hahaha! Vzlomali... Hakeri... Nu da, kak zhe. Mechtayte! :)
Oni vzlomali Twitter, a ne "sayti amerikanskih SMI". A vzlomat Twitter kazhdiy vtoroy programmist mozhet.

Адказаць
 
Напісаць каментар
E-mail не будзе апублікаваны