28 красавiка 2024, Нядзеля, 1:12
Падтрымайце
сайт
Сім сім,
Хартыя 97!
Рубрыкі
Каментары 10
+27 +
МЕМ, 18:26, 31.01

ПУТИН НЕ УСПОКОИТЬСЯ , ПУТИНА УСПОКОЯТ, НЕ ВСЯ РОССИЯ СЪЕХАЛА С УМА, И ЕСТЬ ТЕ КТО НЕ ХОЧЕТ , ЧТО БЫ ИМИ УПРАВЛЯЛ ТАКОЙ МАЛЕНЬКИЙ ПУ

Адказаць
+3 +
Причин прощать убийства - нет и не будет., 19:33, 31.01

/// Путин успокоится лишь тогда, когда заплатит огромную цену за войну в Украине

Вопрос конкретно не в Путине (крыса, подвесят за помедоры - и вся любов), будут вынуждены платить несколько поколений россиян, и вряд ли сумеют расхлебаться. Никто прощать и спускать им не будет за красивые глазки.

Отберут гранату - и вздрючат по полной, никто с ними цацкаться в XXI веке не будет.
Не научаться жить своим трудом - сдохнут.

Адказаць
+1 +
Гость, 21:00, 31.01

Если уж и не вся рОССИЯ съехала с ума, так почти вся. Остальные это "малюсенькая ложечка меда в огромной бочке...", сами знаете чего.

Адказаць
+17 +
Михаїл, 18:29, 31.01

Путін "купається" у гріхах: Перелюб, війна, обман, порушення межі ближнього... Душа грішника може заспокоїтися тільки після покаяння і прощення його провин Богом. У всіх інших випадках - вічні муки, плач і скрегіт зубів, де вогонь його не згасає і черв'як його не вмирає. Аби він цю істину взнав та проаналізува свої дії...

Адказаць
+24 +
киiв, 18:48, 31.01

Тiлькi Гаага , нi якiх пакаянiй

Адказаць
+1 +
Михаїл Павлик, 18:34, 31.01

Путін живе у постійних гріхах і заспокоєння його душі мало вірогідне. Перелюб, обман, порушення межі ближнього, не увірував у Сина Божого Іісуса Христа (по ділах їх пізнаєте їх). Отже, якщо не покається і не перестане чинити зло - у найближчій перспективі чекає його пекло (АД), де вічний плач і скрегіт зубів...

Адказаць
+1 +
бармалей, 19:16, 31.01

Путін обіжає маленьких і слабших - Грузію, Молдову, Вірменію бо він і сам маленький чоловічок, такий як ЛеНІН, СтаЛІН, ПуТІН..... , хто наступний? ви москалі невмієте жити без ідола.

Адказаць
+1 +
коза 2015, 19:17, 31.01

тільки БОГ......а де його нащадки......може БОГ займеться ними....є приклад доля 80 малазійських дітей.....чи доля украінських дітей......що вибере для них БОГ..відомо тільки йому.....але завжди за все відповідають нащадки-діти та онуки.....а йому це все побачи....прости ГОСПОДИ, але всі цього чекають.....

Адказаць
+1 +
ульм, 20:39, 31.01

Путлера "успокоят" в аду. Поскорее бы.

Адказаць
+1 +
Анатолий, 23:38, 31.01

Его успокоит только 9 грамм свинца.

Адказаць
 
Напісаць каментар
E-mail не будзе апублікаваны