2 траўня 2024, Чацвер, 17:32
Падтрымайце
сайт
Сім сім,
Хартыя 97!
Рубрыкі
Каментары 4
+77 +
макс, 19:00, 8.01

м-ля.... вот что бывает от случки коммунизма с фашизмом !

Адказаць
+62 +
...ю., 19:22, 8.01

Странно ,но я.и многие другие предполагали это с самого начала,а до них дошло только сейчас....Рюсский мир сочится во все щели....

Адказаць
+24 +
иябеларус, 20:11, 8.01

...ю., 19:22, 8.01 .........Странно ,но я.и многие другие предполагали это с самого начала,а до них дошло только сейчас....Всё верно!!! Ещё я бы проверил наличие русского следа во Франции. Поскольку москва всегда активно взаимодействовала с различными исламистами и террористами на уровне спец.служб. Кремлю сейчас выгодна дестабилизация Европы любыми методами и они это делают в различных странах и сферах! Начиная со СМИ до проведения тер-актов, и других актов дестабилизации в любой, доступной им сфере!!! Что бы посеять неуверенность и испуг!

Адказаць
+25 +
Антикацап, 20:25, 8.01

Кацапія переносить диверсійну війну, тільки не в Німеччину, а в Францію і треба бути повним дауном, щоб вірити в те, що це роблять араби на ґрунті релігійного обурення, бо за дії редакції легко можна було подати в суд та отримати дуже сутєву компенсацію, бо в Франції діє законодавство, яке захищає право на релігійні погляди.
Проаналізуйте, спочатку розстріли журналістів(дуже полюбляють кацапи вбивати та творити насилля над безвинних і це в них в крові), зразу ж пролунали вибухи біля масульманських мечетей. Це тупорила методика кацапських спецслужб і нехай шукають краще російських диверсантів у франції, бо розстріл французів та терористичні акти дуже нагадують терористичні акти росії в україні! Кацапи("росія") вони і є кацапи і в них як був брак фантазії з давніх часів, тієї і фантазі немає. Так слово росія вкрадене з історичних записів петром 1 психічно хворим, яких полюбляють в кацапії, бо й рядові кацапи трохи дибільні. Бо адекватні люди мало вірять в єресь з ТВ та ЗМІ. Вбивства французьких журналістів та вибухи біля мечеті є почерком російських терористично-диверсійних груп ФСБ в Франції! Це не є араби!
Росія як займалася міжнародним тероризмом, так міжнародним тероризмом займається.

Katsapiya(russia) tolerate subversive war, not only in Germany, but in France and should be complete Down to believe that the Arabs do it on the basis of religious outrage for action by the wording could easily sue and get a sutyevu compensation for France with a legislation that protects the right to religious beliefs.
Consider, first shooting Journalists (katsapy(russia) are very fond of killing and violence against innocent do and that they have in the blood), immediately heard explosions near masulman mosques. This method dump katsapskyh(russian) intelligence and even better looking Russian commandos in France because the French and execution of terrorist acts very similar terrorist acts in Russia, Ukraine! Clerks ("Russia") they are clerks and they had a lack of imagination for a long time, and that no fantasy. So the word russia stolen historical records 1 Peter mentally ill, which enjoy a katsapiyi: for ordinary clerks bit dump. For adequate people have little faith in the heresy of the TV and the media.
Headshot French journalists and explosions near the mosque is writing Russian terrorist and sabotage groups FSB in France! It is not Arabs!
Russia was engaged as international terrorism, so terrorism is involved.
Still, it is not rusami(som Kievrysk people according to history) and are cattle and slaves and slaves are always! And yet the Germans call them pigs and they are right.

Адказаць
 
Напісаць каментар
E-mail не будзе апублікаваны