27 красавiка 2024, Субота, 20:16
Падтрымайце
сайт
Сім сім,
Хартыя 97!
Рубрыкі
Каментары 9
+90 +
гордость, 14:58, 6.05

Просите дальше. Желаю успеха. Авось получится.

Адказаць
+62 +
цыГаномы керавы, 15:01, 6.05

Мляць, ва уладзе злачынцы -цыГандоны, табарныя чавэлы, якiя думаюць, што грошы растуць на кустах i дрэвах. Што не дзiуна, бо гэта рамалячая каста не ведае , што такое рыдлёука, плуг, вiлы, каса, што такое здабываць сваiм гарбом кавалак хлеба. Яны прывыклi толькi рабаваць працавiты люд, красцi, падманаваць, дурыць галаву, гандляваць наркатой. Да нас i так нiхто не едзе. Да гаспадарам усадзеб трэба даплачваць, за тое, што яны прапагандуюць Беларусь. Пазбауляюць нас гэтай шкоднай, непатрэбнай прамысловасцi .

Адказаць
-7 +
dmi, 16:00, 6.05

Многие агроусадьбы работают как публичные дома и
увеселительные заведения.Откуда доносятся маты, веселуха ,взрывы фейерверков и петард . И людям
находящимся в соседних домах ,очень часто, не до
спокойного отдыха .

Адказаць
+24 +
Цаца, 17:47, 6.05

Не путайте агроусадьбу со сдачей коттеджика на выходные дни! Какие соседние дома на хуторе?!

Адказаць
+28 +
crazy, 17:51, 6.05

А гэта ужо не вiна гаспадароу аграсядзiб, што да iх прыязджае натуральнае быдла, якое дзе жыве там i серыць. Прычым верагодна гэтыя госьцi едуць з маскальскай арды, хоць i сваiх такiх таксама хапае.

Адказаць
+44 +
Рукодельница, 15:16, 6.05

А ремесленников налог увеличенный в 4 раза устраивает? Несла красоту людям и себе на лишнюю помаду зарабатывала. Ручную работу мало кто у нас готов адекватно оплатить. Толковых магазинов -галерей берущих на реализацию работы практически нет.Утвердят повышение налога буду закрываться.

Адказаць
+65 +
Николай, 16:57, 6.05

Странные эти владельцы. Как дети. Расчеты какие-то, обоснования, письма пишут. Не понимают простую вещь - чиновничьему быдлу надо бабло! И нас..ть на ваши расчеты.

Адказаць
+32 +
monroe, 16:58, 6.05

Вас еще удивляет лозунг "Все налоги повысить!"?Меня,нет.....

Адказаць
0 +
Иржи из Чехии, 14:14, 8.05

Когда приходили за ЧП, меня это не касалось - я же не ЧП-шник.
Когда приходили за перевозчиками, меня это тоже не касалось - я же не перевозчик.
Когда пришли за мной (аграрием)...

Вот так у Вас все. Сначала - "меня это не касается". А потом - "Люди, помогите - власть зажимает!".

Пока не научитесь быть одним народом (а не народцем, в котором "каждый за себя") ничего у Вас не изменится.

Адказаць
 
Напісаць каментар
E-mail не будзе апублікаваны