27 April 2024, Saturday, 6:24
Support
the website
Sim Sim,
Charter 97!
Categories
Comments 10
+60 +
Люстэрка , 11:54, 19.03

Как точно сказал Александр Левчук: Георгиевская
лента – символ терроризма
в Украине.

Reply
+1 +
Ага, 21:14, 19.03

І фашыстоўскай акупацыі Беларусі.

Reply
+11 +
sdfgkj, 11:57, 19.03

как дом суркова поставили, так сразу и "акции" пошли

Reply
+43 +
sfgjk, 12:01, 19.03

Спасибо журналисту, что поднял тему власовской ленты.

Reply
+49 +
Сергей_Брест, 12:08, 19.03

Нужно понимать, что преклонение перед Кремлем - общая тенденция властей и силовиков Беларуси. Поэтому неважно, каким образом будет сформулировано обвинение - смысл один - ты не прогнулся перед кремлядскими символами, поэтому виновен.

Reply
+2 +
Ага, 21:16, 19.03

Акупацыя. Кропка. Памятаеш як расейскія фашысты катавалі Каваленку за беларускі Сцяг?

Reply
+57 +
Ілля, 12:15, 19.03

Гэта яшчэ адзін доказ, таго, што КДБ Беларусі і ФСБ Расіі- гэта адна шайка- лейка. А парадам кіруе ФСБ- Крэмль. Таму ўнутраны вораг беларусаў вядомы. І гэтага ён не хавае. Толькі гэты факт вельмі балюча павінна бянтэжыць беларусаў. Бо ворага мы ўскармілі і працягваем карміць народнымі грашыма. Прычым заробкі іх значна адрозніваюцца ад народных.

Reply
-15 +
professor, 14:16, 19.03

Ілля, 12:15, 19.03
----------
Ілля, я так мяркую, вам недзе каля дваццаці гадоў. Вам яшчэ падабаецца канстатаваць факты, якія не маюць аніякай патрэбы ў канстатацыі.
На жаль, на Вас вельмі падобныя шмат журналістаў Беларусі і Расеі, якія выказваюцца гэткім чынам, які не выклікае аніякай заклапочанасьці ні ва ўладных структурах, ні ў сілавых.
Што ж, недзе праз дваццаць-дваццаць пяць гадоў, калі Вы састарэеце і, спадзяюся, паразумнееце, вам будзе настолькі ж горка чытаць тую лухту, якая будзе ў газэтах і ў Інтэрнэце таго часу, і якая будзе падобна на Вашу лухту!
А пакуль што... прыемнай вам пісьменнай творчасьці ля тэлевізара й Інтэрнэта!

Reply
+2 +
Ага, 21:21, 19.03

Я так разумею, што на прафесара вы не цягнеце, толькі на абмежаванага идеолуха.

Reply
+13 +
ЯДвига, 15:05, 19.03

Ілля, 12:15, 19.03
Гэта яшчэ адзін доказ, таго, што КДБ Беларусі і ФСБ Расіі- гэта адна шайка- лейка. А парадам кіруе ФСБ- Крэмль.
---------------------------------------------------------------------------------------------
Полностью с вами согласна! И поэтому была поражена следующей информацией с другой ветки:
---------------------------------------------------------------------------------------------
"Украинский дипломат А.Чалый сообщил, что в ведущих западных столицах поддерживают эту инициативу (решение Киева пригласить в зону вооруженного конфликта на Донбассе международных миротворцев), а также инициативу официального Минска выступить в качестве миротворцев. ...руководство Генштаба ВС Беларуси приступило к формированию миротворческих подразделений..."
---------------------------------------------------------------------------------------------
Неужели украинцы считают, что белорусская армия вкупе со своим "генералиссимусом" абсолютно свободны от влияния Кремля??

Reply