3 траўня 2024, Пятніца, 8:05
Падтрымайце
сайт
Сім сім,
Хартыя 97!
Рубрыкі
Каментары 17
+35 +
укр, 8:50, 15.08

Вернут, Игорь, обязательно вернут! Жыве Беларусь!

Адказаць
+34 +
польски бизнес, 8:55, 15.08

виншуем!

Адказаць
+19 +
DEEN, 9:26, 15.08

Гэта цэлая эпоха! Гэта людзі аб якіх хочацца чуць і хочацца слухаць .. Гэта людзі якія кажуць - МЫ БЕЛАРУСЫ !!!

Адказаць
+15 +
Селянiн, 9:51, 15.08

Iгар,дзякуй што вы есць,дзякуй што вы не здаецеся,веру, праспяваеце яшчэ на кастрычнiкай плошчы пад бел чырвона белымi сцягамi.Вiншуем. P.S.любiмая калыханка майго 2-х гадавалага сына ваша "Падае дождж"

Адказаць
+17 +
пётр, 9:53, 15.08

Мае віншаванні! Здароўя і плёну!

Адказаць
+19 +
Беларусь з Украiнай, 9:58, 15.08

Прыемна бачыць сапраўднага беларуса.Вялiкi табе ДЗЯКУЙ за талент!!! Доўгiх гадоў ва ўсiм!!! Жыве Беларусь!!!

Адказаць
+17 +
911, 10:17, 15.08

Дзякуй! Ад ўсяго сэрца віншую і зычу ўсяго самага найлепшага!
І самае галоўнае: паўплывалі на дзясяткі тысяч маладых людзей, ды яшчэ як паўплывалі! Уплываеце і зараз!

Адказаць
+15 +
бойкот, 10:34, 15.08

Таксама, вiншую са святом!!!

Адказаць
+16 +
zk, 11:09, 15.08

Сто лят!

Адказаць
+18 +
CHUNYA, 11:10, 15.08

С ДНЕМ РОЖДЕНИЯ! ВСЕГДА НРАВИЛСЯ УЗНАВАЕМЫЙ СТИЛЬ КРАМЫ. УДАЧИ!!! А БЧБ СЦЯГ И ПАГОНЯ ВЕРНУТСЯ. СКОЛЬКО БЫЛО ГОРДОСТИ КОГДА ЩЕРБА ЗАВОЕВАЛ 6 ЗОЛОТЫХ ОЛИМПИЙСКИХ МЕДАЛЕЙ. БЧБ - ПРИНОСИТ УДАЧУ.

Адказаць
+12 +
анатоль, 12:10, 15.08

не вернут, так сами вернем

Адказаць
+7 +
дрыгвант, 14:47, 15.08

з днем народзiнау, паважаны iгар.вы найлепшы лiдар,найлепшага калектыву на баларусi!чалавечага вам шчасця i усяго найлепшага,чакаем адвас новых песень i незабываем старых, i вельмi чакаем выступу у гароднi

Адказаць
+4 +
Вадим, 16:26, 15.08

C днём рождения! Желаю здоровья и творческого вдохновения.

Хоть и не по теме. но нельзя обойти стороной. Сегодня еще и 25 лет со дня смерти Виктора Цоя.

Адказаць
+4 +
ab, 17:35, 15.08

С Днем рождения!Всего наилучшего!Приедьте на Басовище 2016! Будем рады!

Адказаць
+4 +
allah.acbarrr@gmail., 22:12, 15.08

Мої вітання вам, від українця з білоруським корінням!
Щодо молоді, нічого не вдієш, їм зараз потрібна драйвова, енергійна музика, схожа на західну, а за текст і зміст вони на жаль не часто паряться.

Адказаць
+3 +
руна, 22:40, 15.08

Варашкевіч-моцная частка нашага беларускага Сусвету. З Народзінамі. Маэстра!!! Вы нам патрэбны!

Адказаць
0 +
Alexander, 23:15, 15.08

Мои поздравления и наилучшие пожелания Игорю Ворошкевичу. Здоровья и долгих лет. "Крама" на мой взгляд наилучшая белорусская группа. Хотелось бы услышать еще много Вашей новой музыки. Поэтому, все написанное, но не изданное надо издавать может быть даже и без текстов.

Адказаць
 
Напісаць каментар
E-mail не будзе апублікаваны